Menu Content/Inhalt
Informacje ogólne

Komunikaty 2020

.: nr 1 :. .: nr 2 :.
Informacje ogólne

Pracownicy oraz Doktoranci Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej mają przyjemność zaprosić Doktorantów oraz Ich Opiekunów z innych Uczelni do udziału w jubileuszowej: XX Konferencji Naukowej Doktorantów Wydziałów Budownictwa. Jubileuszowa Konferencja zostanie uświetniona uroczystościami upamiętnienia Profesora Włodzimierza Burzyńskiego z udziałem znamienitych gości.

Konferencja odbędzie się w terminie 7-8 maja 2020 r.


Celem konferencji jest:

  • prezentacja wyników badań teoretycznych i doświadczalnych uzyskanych w trakcie wykonywania prac doktorskich,
  • zaznajomienie się z tematyką badań podejmowanych przez Doktorantów w różnych ośrodkach, wymianę doświadczeń badawczych oraz wzajemne poznanie się,
  • dyskusja z udziałem Profesorów.

Celem konferencji jest prezentacja własnych rozważań Doktoranta, dlatego Autorem referatu może być tylko i wyłącznie jedna osoba - Doktorant.

Oficjalnymi językami konferencji są: polski i angielski. Autorzy najlepszych prezentacji/ artykułów zostaną wyróżnieni i nagrodzeni, m.in. nagrodą im. Prof. Włodzimierza Burzyńskiego.

Pragniemy, aby w konferencji uczestniczyli nie tylko Doktoranci, ale także Profesorowie opiekujący się rozwojem naukowym młodej kadry.

Miejsce konferencji: Beskidy

UWAGA

Dziękujemy za zainteresowanie XX Konferencją Doktorantów Wydziałów Budownictwa.

Przesłane przez Państwa prace zostaną opublikowane w Monografii wydanej przez Wydawnictwo Politechniki Śląskiej. Ze względu na panującą globalną pandemię koronowirusa (COVID-19), nasza konferencja niestety nie odbędzie się w planowanym terminie.

Konferencja została przełożona i odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2020 r. Ze względu na panujące obecnie ograniczenia obrady będą odbywały się zdalnie.

Szczegółowy program konferencji został zamieszczony w Komunikacie nr 2.

Udział w konferencji wymaga wcześniejszego zarejestrowania się na platformie ZOOM (zoom.us). Linki do poszczególnych sesji zostaną przekazane zgłoszonym Uczestnikom przed konferencją.

Osoby które nie są zgłoszone, a chciałyby wziąć udział w konferencji jako słuchacze, proszone są o kontakt przez adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 29.05.2020 r.

Plakat - ( zobacz )